Laula & kasva

Laula & kasva muusikaring on mõeldud 0-3aastastele väikelastele ja nende vanematele. Tunnid on üles ehitatud originaalloomingule eesmärgiga kasvatada armastust muusika vastu ning arendada erinevaid igapäevaseid oskusi. Ema hääl ja muusika on ülivõimsad vahendid, mis pakuvad vanemale imelist võimalust oma lapsega lähedane olla ning temaga suhelda ajal, mil lapsel sõnu veel ei ole. Beebide ja väikelaste jaoks tähendab muusika helide, puudutuste, tunnete ja maitsete avastamist! Iga uus avastus ja kogemus tähendab aga suurt hüpet edasi tema arengus. Muusikalis-mängulised tegevused hõlmavad ema ja beebi vahelist näost-näkku laulmist, käsi-käel rütmipillidega mängimist, laulu saatel ühiselt liikumist, silitusi ja kaisutusi. Aktiivne koostegutsemine turvalises ja vabas õhkkonnas pakub vanemale võimalust läbi muusikaliste tegevuste jagada oma lapsega naudingut pakkuvaid hetki. Lihtsalt struktureeritud laulud ja muusikalised tegevused suurendavad lapse teadlikkust endast ja ümbritsevast, kasvatavad temas usaldust ümbritseva maailma suhtes ning tugevdavad vanema-lapse vahelist kiindumussuhet. Tunnis läbi viidavad tegevused on suunatud erinevatele väikelapse arengus olulistele valdkondadele toetades lapse muusikalist, füüsilist, emotsionaalset, kommunikatiivset kui ka sotsiaalset kasvu. On oluline teada, et ema musikaalsus või lauluoskus ei oma mingit tähtsust – oma lapse kõrvus oled sa parim laulja!

Tunnid toimuvad:

Keila Teraapiakeskus, Keskväljak 17

Teisipäeva hommikuti // 10:00 // 0-3aastased

Neljapäeva hommikuti // 10:00 // 0-3aastased

Hind: 35€  (üks laps) // 45€ (mitu last)*, 1 tund 10€  (üks laps) // 15€ (2 last). 

*Sisaldab 4 tundi, mida on võimalik ära kasutada 6 järjestikusel nädalal (kohtade olemasolul võib osaleda nii teisipäevases kui ka neljapäevases tunnis).

Kohtade arv on piiratud ja osalemiseks on vajalik eelnev registreerimine. Tasumine toimub arve alusel.

 

 

Registreerimine tundidesse

Vali Sulle sobiv tund

Laste arv

Mulle üliväga meeldis Su tund ja Sina ise! See andis nii positiivse laengu.

Jaana, Keila

Sõltuvusttekitav tund ja ootan teisipäeva alati kannatamatult.

Sirli, Tallinn

Marion on mulle alati meeldinud ja eriti tema kirjutatud lastelaulud.

Kadri, Laulasmaa

Aitäh sulle nende ilusate tundide eest ja et õpetasid nii minule kui minu lapsele seda mõnusat vaba loomingulist suhtumist muusikasse.

Mirjam, Tallinn