Muusikateraapiaring toimub:

Mumm Perekeskuses, Tulika 19

Kolmapäeva hommikuti // 10:00 // 12-36 kuud

Kolmapäeva hommikuti // 11:15 // 0-12 kuud

Hind: 44€* (4 korda)

4. septembril toimuvad avatud tunnid, mil tunni hind 10€! Seejärel jätkuvad tunnid kinniste gruppidena.

 Muusikateraapia on sihipärane muusika ja selle elementide rakendamine spetsiaalse väljaõppe saanud muusikaterapeudi poolt soodustamaks inimese emotsionaalset, vaimset, kognitiivset, füüsilist ja sotsiaalset arengut. 

Ema hääl ja muusika on ülivõimsad vahendid, mis pakuvad vanemale imelist võimalust oma lapsega lähedane olla ning temaga suhelda ajal, mil lapsel sõnu veel ei ole. Beebide ja väikelaste jaoks tähendab muusika helide, puudutuste, tunnete ja maitsete avastamist! Iga uus avastus ja kogemus tähendab aga suurt hüpet edasi tema arengus. Muusikateraapiaringis läbi viidavad muusikalis-mängulised tegevused hõlmavad ema ja beebi vahelist näost-näkku laulmist, käsi-käel rütmipillidega mängimist, laulu saatel ühiselt liikumist, silitusi ja kaisutusi. Aktiivne koostegutsemine turvalises ja vabas õhkkonnas pakub vanemale võimalust läbi muusikaliste tegevuste jagada oma lapsega naudingut pakkuvaid hetki, märgata oma lapse eripära ning ning enda tugevusi vanemana. On oluline teada, et vanema musikaalsus või lauluoskus ei oma mingit tähtsust – oma lapse kõrvus oled sa parim laulja!

Muusikateraapiaringi näol on tegu kinnise grupiga, mistõttu on kohtade arv piiratud ja osalemiseks on vajalik eelnev registreerimine. Tasumine toimub arve alusel.

 *Muusikateraapiaringis osalemise eest tasutakse 4 korra eest korraga, mis on 44€. Taoline maksesüsteem võtab arvesse võimalikud haigestumised ja muud ootamatud takistused, mis võivad ette tulla.

Registreerimine tundidesse

Vali tund

Laste arv