Muusikateraapiaring

Grupitund, mis keskendub vanema-lapse muusikalisele koostegutsemisele, julgustab vanemat oma häält kasutama ning avastama viise, kuidas muusikat lapse arengu toetamiseks kasutada.

“Muusika aitab suurepäraselt leevendada erinevate tegevuste ja muutustega kaasnevat stressi.”

Kuna esimesed eluaastad on kõige kriitilisem aeg, mil lapse ajus luuakse enim ühendusi, on oluline, et sel perioodil saaks laps piisavalt palju positiivset ja mitmekülgset stimulatsiooni. Muusikalised tegevused, mis hõlmavad endas kuulamist ja laulmist, muusika saatel liikumist, rütmilisi tegevusi ja pillimängu, aktiveerivad korraga mõlemat ajupoolkera, soodustades nii lapse muusikalist, füüsilist, emotsionaalset, kognitiivset ja sotsiaalset arengut.
Hääl ja muusika on ülivõimsad vahendid, mis pakuvad vanemale imelist võimalust oma lapsega lähedane olla ning temaga suhelda ajal, mil lapsel veel sõnu ei ole. Väikelapse jaoks tähendab muusika helide, puudutuste, tunnete ja maitsete avastamist! Iga uus kogemus aga hüpet edasi tema arengus. Muusikalis-mängulised tegevused hõlmavad vanema ja lapse vahelist näost-näkku laulmist, käsi-käel rütmipillidega mängimist, laulu saatel ühiselt liikumist, silitusi ja kaisutusi. Aktiivne koostegutsemine turvalises ja vabas õhkkonnas pakub vanemale võimalust läbi muusikaliste tegevuste jagada oma lapsega naudingut pakkuvaid hetki. Lihtsalt struktureeritud laulud ja muusikalised tegevused suurendavad lapse teadlikkust endast ja ümbritsevast ning tugevdavad vanema-lapse vahelist kiindumussuhet. 

Kui palju tunnis osalemine maksab?

Hind: 4x kaart maksab 44€ (kehtib 6 nädalat) või 10x kaart summaga 100€ (kehtib 4 kuud) *.

Toimumiskoht: Aurora Yoga Studio, Kopli 27-227, Tallinn, II korrusel.

Kohtade arv on piiratud ja osalemiseks on vajalik eelnev registreerimine! Tasumine toimub arve alusel.

Tähelepanu! Tulenevalt käesoleval perioodil EV-s kehtivatest piirangutest on nõutud osalejate nakkusohutust tõendav dokument (EL digitaalne immuniseerimise tõend, EL digitaalne negatiivse PCR testi tõend või digitaalne COVID-19 läbipõdemise tõend). 

Registreeri tundi

Vali Sulle sobiv tund

Laste arv

“Sõltuvusttekitav tund. Ootan teisipäeva alati kannatamatult.”‘

Sirli, Tallinn

“Marion on mulle alati meeldinud ja eriti tema kirjutatud lastelaulud.”

Kadri, Laulasmaa

“Mulle üliväga meeldis Su tund ja Sina ise! See andis nii positiivse laengu.”

Jaana, Keila

“Aitäh sulle nende ilusate tundide eest ja et õpetasid nii minule kui minu lapsele seda mõnusat vaba loomingulist suhtumist muusikasse.”

Mirjam, Tallinn

“Su tunnid pole ilmselgelt teraapilised mitte ainult meie pisikestele kaaslastele vaid ka meile endile ning selliselt ka meie kõigile teistele kaaslastele 🌈✨”

Kätlin, Keila

“Marioni positiivsus ja rõõmsameelsus lõid minu jaoks turvalise ja hubase keskkonna kogu töötoa vältel. Peale üritust läksin kohe koju ja kuulasin koos mehega plaadi pealt lugusid. Kuulasime ja laulsime neid lapsele terve ülejäänud raseduse. Nüüd kui laps on sündinud, kuulame ja laulame me neid talle ikka. Mis kōige erilisem.. see rahustab teda! Tänu laulev ema töötoale julgeme me mehega oma lapsele laulda. Aitäh selle kogemuse eest!

Hanna-Riina, Keila

“Väga armas muusikatund oli!

Sylvia, Tallinn

“Kuulame absoluutselt iga
päev sinu plaati ja laulame neid lugusid kaasa. Ja osasid palasid nõutakse
lausa 4-5-6x. See on väga tore 🙂

Marta, Keila

“Naudime muusikaplaati! Nii toredad südamlikud viisid! 💗

Anna, Tallinn

Võta minuga ühendust

Kirjuta mulle, kui soovid rohkem teada saada minu poolt pakutavate teenuste kohta.